در راستای توسعه ارتباطات علمی :

محققان و فعالان ایرانی از مراکز عطر سازی فرانسه بازدید می کنند

بازدید از قطب های علمی ساخت محصولات مختلف در سراسر جهان از جمله زمینه های مناسب برای انتقال دانش و تجربیات محسوب می شود . در این راستا برای علاقه مندان به صنعت عطر سازی امکان یک سفر علمی به کشور فرانسه فراهم شده است .

 

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ، در راستای بهره مند شدن از تجربیات جوامع علمی و پیشتاز در صنعت فرآوری گل های معطر ، سفری علمی پژوهشی برای فعالان و متخصصین گیاهان دارویی و معطر کشور به مراکز اسانس و عطر سازی کشور فرانسه  برنامه ریزی شده است .

بازدید از مراکز مهم صنعت عطر و اسانس فرانسه، بازدید از شهر گرس (پایتخت عطر جهان)، بازدید  از موزه های مرتبط با صنعت عطر و اسانس و نیز نشست مشترک با کارگزاران  و محققین این صنعت در فرانسه از جمله جزئیات سفر فوق الذکر است.

برای حضور در این رویداد ، کلیه محققان ، پژوهشگران ، فعالین اقتصادی  و دیگر علاقه مندان به بازار گیاهان دارویی و معطر ایران ، تا دهم آبان ماه فرصت دارند تا برای حضور در این رخداد علمی ثبت نام نماییند . دانشجویان تحصیلات تکمیلی و اساتید دانشگاه های کشور، اعضای کانون گل محمدی و انجمن گلاب و عرقیات برای شرکت در این رویداد شامل تخفیف ویژه خواهند بود. ستاد توسعه گیاهان دارویی و طب سنتی معاونت علمی،کانون هماهنگی دانش، صنعت و بازار گل محمدی و گیاهان معطر و انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان گلاب و عرقیات از حامیان معنوی این سفر علمی می باشند . جهت  ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر می توانید  با شماره  03155578806 تماس حاصل نموده و یا از صفحه فارسی وب سایت شرکت ارومد (بخش سفر فرانسه) دیدن کنید .

https://www.aromede.com/fa.html

 

کلمات کلیدی

تصاویر

سفر پایتخت عطر جهان