پیوندها
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار
جشنواره گیاهان دارویی
ظرفیت دستگاه های عرصه صنعتی گیاهان دارویی ایران چقدر است؟
تنها یک باور میخواهیم
وقتی به گیاهان داروی و رنگ و بوی برخواسته از هر گیاه مینگریم به طور کل فراموش میکنیم که در پس این طراوت و تازگی و دنیای پر از رنگ و خواستنی؛ صنعت با دستگاه های غول پیکرش آماده نشسته است، دستگاه هایی که با بلعیدن هر گیاه خوش بو، به ما زندگی دوباره می‌بخشد.
١٩:٣٣ - 1397/08/24
کتب طب سنتی

مجموعه آثار حکیم سید محمدحسین عقیلی خراسانی رونمایی شد
همزمان با چهارمین جشنواره و نمایشگاه ملی گیاهان دارویی، فرآورده‌های طبیعی و طب ایرانی (سنتی) مجموعه آثار حکیم سید محمدحسین عقیل خراسانی در 13 جلد رونمایی شد.
١٧:٣٦ - 1397/08/24
معاون سیاست گذاری و ارزیابی راهبردی معاونت علمی:
گیاهان دارویی یکی از مصادیق خوب صنایع خلاق به شمار می‌رود
به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناری ریاست جمهوری؛ مهدی الیاسی معاون سیاست گذاری و ارزیابی راهبردی معاونت علمی؛ در حاشیه بازدید از چهارمین جشنواره گیاهان دارویی، فرآورده‌های طبیعی و طب ایرانی سنتی اظهار کرد: ممکن است سهم تکنولوژی در حوزه گیاهان دارویی همانند صنعت نانو نباشد؛ ولی به طور حتم اثر بخشی این حوزه در صادرات کمتر از محصولات HIGH TECK نیست.
١٧:٣٠ - 1397/08/24
زینب حمیدزاده:
زنان در صنعت گیاهان دارویی نقش تاثیرگذار دارند
مشاور امور بانوان معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در بازدید از چهارمین نمایشگاه و جشنواره گیاهان دارویی، فرآورده‌های طبیعی و طب ایرانی، نقش بانوان در توسعه صنعت گیاهان دارویی ایرانی را بسیار مهم دانست.
١٧:٢٩ - 1397/08/24
معاون امور تحقیقات و فناوری سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور:
مشارکت معاونت علمی و بخش خصوصی در حوزه گیاهان دارویی به بار نشست
معاون امور تحقیقات و فناوری سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور در بازدید از چهارمین جشنواره و نمایشگاه ملی گیاهان دارویی، فرآورده‌های طبیعی و طب ایرانی (سنتی) گفت: در این رویداد می‌توان نتیجه مشارکت معاونت علمی و بخش خصوصی را که به خوبی به بار نشسته است مشاهده کرد.
١٧:٢٤ - 1397/08/24

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

©تمامی حقوق متعلق به این سایت و برای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری محفوظ می باشد.www.isti.ir