پیوندها
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار

افزایش ارزش‌افزوده با تغییر الگوی کشت‌ گیاهی در ایران
دبیر ستاد توسعه فناوری گیاهان دارویی و طب سنتی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با اشاره به اهمیت تغییر الگو کشت در ایران گفت: در حال حاضر گیاهانی با مصرف آب بالا و ارزش‌افزوده پایین در کشور تولید می‌شود که نیازمند تغییر الگوی کشت گیاهی به گیاهان بومی ایران که عمدتاً نیازمند آب کمتر برای رشد و دارای ارزش‌افزوده بالاترند هستیم.
١٧:١٥ - 1396/03/31

همکاری شرکت‌های فناورانه حوزه داروهای گیاهی و طب سنتی ایران و چین گسترش می‌یابد
نشست مشترک فعالان حوزه داروهای گیاهی و طب سنتی و هیاتی از کشور چین با هدف توسعه همکاری های فناورانه دو کشور در این حوزه در معاونت علمی برگزار شد.
١٤:٠٢ - 1396/02/30
با مشارکت ستاد توسعه علوم و فناوری گیاهان دارویی و طب سنتی معاونت علمی؛
ششمین کنگره ملی گیاهان دارویی برگزار شد
ششمین کنگره ملی گیاهان داروئی توسط شبکه ملی پژوهش فن‌آوری گیاهان داروئی در مجتمع فرهنگی آموزشی آدینه و به مدت ۲ روز در حوزه های مختلف کشاورزی و منابع طبیعی، علوم پایه، پزشکی داروسازی و دامپزشکی و هم چنین صنعت و اقتصاد برگزار شد.
١٤:٢٢ - 1396/02/23

برگزاری بزرگ‌ترین گردهمایی علمی و فناوری گیاهان دارویی ایران
پیمان صالحی گفت : کنگره ملی گیاهان دارویی که با حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری گیاهان دارویی و طب سنتی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می‌شود بزرگ‌ترین محفل فعالین عرصه علم و فناوری گیاهان دارویی ایران است.
١٤:١٥ - 1396/02/18
با مشارکت ستاد توسعه علوم و فناوری گیاهان دارویی و طب سنتی معاونت علمی
ششمین کنگره ملی گیاهان دارویی برگزار می‌شود
ششمین کنگره ملی گیاهان دارویی با مشارکت ستاد توسعه علوم و فناوری گیاهان دارویی و طب سنتی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری 19 و 20 اردیبهشت‌ماه 1396 در تهران برگزار می‌شود.
١٤:١٠ - 1396/02/16

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

©تمامی حقوق متعلق به این سایت و برای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری محفوظ می باشد.www.isti.ir